Pirolam szampon

 
Twoje Leki - Pirolam szampon

Nazwa:

Pirolam szampon

Producent:

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Szczegółowy opis:

Pirolam® szampon
(Ciclopiroxi olaminum)

60 ml, szampon

Szampon z zawartością substancji o działaniu przeciwłupieżowym.

Pirolam szampon jest wysokiej jakości produktem do pielgnacjo włosów, zawierającym składniki o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym oraz doskonale poprawiającym kondycję włosów i skóry głowy.

Pirolam szampon, jak wynika z badań dermatologicznych, szybko i skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu. Posiada optymalne własności myjące i pieleęgnujące oraz starannie dobrane pH do potrzeb włosów skóry głowy.
Wysoką skuteczność w zwalczaniu łupiezu ma formuła zawierająca cyklopiroksolaminę i klimbazol w połączniu z Hydrolite 5.
Pirolam szampon zawiera również glicerynę, która uelastycznia i nawilża włosy oraz skórę głowy, proteiny pszenicy - odżywiają włosy i nadają im połysk. Polyquaternium-7 w widoczny sposób poprawia kondycję włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Kompleks witamin A i E sprawia, ze włosy stają się elastyczne i jedwabiste. Lamesoft PO 65 gwarantuje poprawę wilgotności skóry głowy, wygładza ją i uelastycznia, jednocześnie dostarczając skórze głowy nawilżających lipidów, ułatwia jej regenerację.

Sposób użycia:
Włosy i skórę głowy zwilżyć dokładnie wodą. Nanieść i delikatnie wmasować preparat, aż do uzyskania piany. Pianę pozostawić na około 3 - 5 minut, a następnie dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć.

Prodkt przebadany dermatologicznie, o potwierdzonej skuteczności działania.

Produkt nie zawiera barwników.

Nazwa i adres producenta:
Medana Pharma S.A.
ul. Wł. Łokietka 10
98-200 Sieradz

Znak firmowy: MedanaOpinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012