Warning: touch(): Unable to create file uplimg/site_pin_1965936c291648bf54a0b222d17e4b0c.jpg because No such file or directory in /home/platne/miedzywodzie/public_html/twojeleki/includes/functions.php on line 50 Warning: imagejpeg(): Unable to open 'uplimg/site_pin_1965936c291648bf54a0b222d17e4b0c.jpg' for writing: No such file or directory in /home/platne/miedzywodzie/public_html/twojeleki/includes/functions.php on line 51 TWOJELEKI.PL - ALANTAN PLUS z Witaminą A maść ochronna
 

ALANTAN PLUS z Witaminą A maść ochronna

 
Twoje Leki - ALANTAN PLUS z Witaminą A maść ochronna

Nazwa:

ALANTAN PLUS z Witaminą A maść ochronna

Producent:

Szczegółowy opis:

ALANTAN PLUS z Witaminą A maść ochronna

Alantan Plus z witaminą A łagodzi niekorzystne działania czynników atmosferycznych ( słońca, wiatru, niskiej temperatury) sprzyjających przesuszaniu skóry. Alantoina oraz witamina A przyśpieszają regenerację naskórka, natomiast d-pantenol reguluje gospodarkę wodną skóry zapewniając jej elastyczność. Alantan Plus z wit.A jest kosmetykiem przeznaczonym do każdego rodzaju cery, dobrze się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania. Sposób użycia: stosować 2-3 razy dziennie.

Produkt przebadany dermatologicznie. Alantan Plus z witaminą A jest kosmetykiem hypoalergicznym.

Opakowanie: tuba 35gOpinie i komentarze internautów

Nadesłany przez: agenda - 06/09/2010, 21:48
Bardzo dobry jako krem do rąk. Używałam Gerlane, ale ten krem bije na głowę i jakością i ceną. Wchłania się szybko, nie zostawia tłustej powłoki, jak niektóre kremy z silikonem. I niedrogi. Tylko nie wszędzie można go dostać.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna