Ketoprom - żel

 
Twoje Leki - Ketoprom - żel

Nazwa:

Ketoprom - żel

Producent:

GlaxoSmithKline (GSK)

Szczegółowy opis:

Ketoprom 25/5mg, żel
Ketoprofenum

Skład
1 g żelu zawiera substancję czynną: ketoprofen 25 mg. Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, etanol 96%, glikol propylenowy, trolamina, karbomery.

Dostępne opakowania
50 g

Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
ul. Grunwaldzka 189
60-322 Poznań

Ketoprom w postaci żelu jest lekiem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Ketoprofen w postaci żelu jest stosowany miejscowo na skórą w:

- bólach pourazowych mięśni i stawów
- zapaleniu ścięgien

Dawkowanie
Dorośli i młodzież powyżej 15 lat:
Stosuje się miejscowo, na skórę, 2 razy na dobę. Leczenie nie powinno trwać dłużej niż 1 tydzień. Niewielką ilość żelu 2 do 4 g (około 3 do 5 cm) nanieść na skórę w obrębie bolesnego miejsca i masować przez kilka minut w celu lepszego wchłaniania. Po użyciu leku należy umyć ręce, chyba że to właśnie ręce są miejscem leczonym.

Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
ul. Grunwaldzka 189
60-322 Poznań



Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012