Capivit Piękne Włosy

 
Twoje Leki - Capivit Piękne Włosy

Nazwa:

Capivit Piękne Włosy

Producent:

GlaxoSmithKline (GSK)

Szczegółowy opis:

Suplement diety
30 kapsułek

Skład:
Składniki aktywne: Kwas askorbinowy, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), fosforan sodowy ryboflawiny (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, D-biotyna, cjanokobalamina (witamina B12). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), kwas stearynowy, talk (substancje przeciwzbrylające), żywica naturalna, hydroksypropyloceluloza (substancje powlekające), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), fosforan potasu (regulator kwasowości). Składniki otoczki: żelatyna (zawiera dwutlenek siarki), barwniki: żółty tlenek żelaza, dwutlenek tytanu, błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF, lecytyna sojowa. Preparatu nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Jak zbudowany jest włos?
Łodyga włosa – wyrasta ponad powierzchnię skóry, natomiast korzeń włosa – znajduje się w skórze. Korzeń włosa dochodzi do tkanki podskórnej, gdzie wytwarza rozszerzenie tzw. cebulkę włosa. Cebulka włosa to żywa część włosa, która jest zasilana przez naczynia krwionośne substancjami odżywczymi. Każda z nas marzy o pięknych i gęstych włosach, ale aby włosy były gęste i lśniące – oprócz pielęgnowania ich na zewnątrz kosmetykami – powinniśmy regularnie zasilać je od wewnątrz.

Jak wpłynąć na gęstość włosów?
O gęstość możemy zadbać nie tylko na zewnątrz ale i od wewnątrz. Źródło gęstych włosów tkwi głęboko pod skórą – gdzie większość kosmetyków nie dociera – w cebulce włosa. Capivit Piękne Włosy suplement diety dostarcza cebulce włosa kluczowych substancji, które sprawiają, że włosy stają się bardziej gęste.

Właściwości i działanie:
Capivit Piękne Włosy suplement diety ma podwójne działanie:
1. Stymuluje cebulki włosów przez co przyśpiesza wzrost nowych, pięknych włosów
2. Odżywia włosy sprawiając, że stają się grubsze.
Dzieje się tak dlatego, że Capivit Piękne Włosy suplement diety zawiera osiem kluczowych składników dla wzrostu włosów. Składniki te mają wzajemnie wzmacniające działanie.
Biotyna, kwas pantotenowy, ryboflawina i witamina B12 pobudzają cebulki do szybszej produkcji włosa dostarczając im niezbędnych substancji do prawidłowego wzrostu włosa i do przebiegu procesów tworzenia włosa w cebulce. A ponadto zapobiegają wypadaniu, siwieniu włosów oraz łysieniu.
Kwas foliowy i niacyna, tiamina i witamina B6 – poprawiają krążenie i docieranie cennych składników do cebulki, oraz wzmacniają strukturę włosa. Dzięki temu włosy stają się grubsze. Sprawiają ponadto że włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne.

W jakim celu stosować Capivit Piękne Włosy suplement diety?
Capivit Piękne Włosy suplement diety powinny stosować osoby, które chcą mieć piękne i gęste włosy. Preparat polecany jest także gdy włosy są słabe, łamliwe, cienkie lub nadmiernie wypadają.

Czy istnieje ryzyko przedawkowania składników odżywczych przy jednoczesnym spożywaniu ich w codziennej diecie?
Capivit Piękne Włosy suplement diety został skomponowany tak by można było bezpiecznie go stosować nawet przez długi czas. Można go stosować łącznie z innymi wariantami marki Capivit.

Skuteczność Capivitu Piękne Włosy suplement diety
W związku z cyklem wzrostu włosów pierwsze rezultaty poprawy gęstości będą widoczne po 2-3 miesiącach regularnego stosowania preparatu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Sposób użycia
Dorośli:
1 kapsułkę na dobę. Najlepiej rano po śniadaniu. Kapsułkę popić dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety lub zdrowego trybu życia.

Producent
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co KG Benzstr. 25 71083 Herrenberg, Niemcy.

Dalsze informacje dotyczące preparatu Capivit Piękne Włosy suplement diety dostępne na życzenie w GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa.Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012