Menopauza Test - test na Menopauzę

 
Twoje Leki - Menopauza Test - test na Menopauzę

Nazwa:

Menopauza Test - test na Menopauzę

Producent:

PTH HYDREX Sp. z o.o., Polska

Szczegółowy opis:

Menopauza Test jest szybkim testem wykrywającym w moczu hormon FSH o stężeniu 25 mIU/ml lub wyższym. Menopauza Test jest nowoczesnym testem strumieniowym, którego wykonanie polega na skierowaniu końcówki testu pod strumień moczu i odczytaniu wyniku w postaci barwnych prążków w czasie 3 minut. Opakowanie zawiera 2 szt testu.

Wskazania:

- Jeśli miesiączkujesz regularnie, ale obserwujesz u siebie objawy przekwitania, to pierwszy test z opakowania należy użyć w pierwszym tygodniu cyklu miesięcznego, tzn. w czasie od 2-go do 7-go dnia twojego cyklu. Dla przypomnienia 1-szy dzień cyklu jest pierwszym dniem krwawienia miesięcznego. Badanie drugim testem z opakowania należy wykonać dokładnie tydzień później.

- Jeśli miesiączkujesz nieregularnie (między miesiączkami występują nawet dłuższe przerwy) i obserwujesz u siebie objawy przekwitania, to pierwszy test z opakowania należy wykonać w dowolnym dniu miesiąca i powtórzyć badanie przy użyciu drugiego testu z opakowania dokładnie tydzień później.


Wyniki:

- Wynik dodatni - Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w okienku testowym T i okienku kontrolnym C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama lub silniejsza niż natężenie barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że poziom hormonu FSH jest wyższy niż normalnie i możesz być w stadium perimenopauzy.

- Wynik ujemny - Pojawia się prążek w okienku kontrolnym C, prążek w okienku testowym T jest znacznie słabszy lub w ogóle nie pojawia się. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie stadium perimenopauzy w tym cyklu nie wystąpi.

- Wynik niejednoznaczny - Nie pojawia się prążek kontrolny C. W przypadku, gdy prążek kontrolny C nie pojawi się, chociaż pojawi się prążek testowy T, wynik testu jest niejednoznaczny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu strumieniowego.

Producent: PTH HYDREX Sp. z o.o., Polska


Ten lek stosowany jest w leczeniu:


Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012