SAVO Original - czyści, dezynfekuje, stosowany również do dezynfekcji wody pitnej

 
Twoje Leki - SAVO Original - czyści, dezynfekuje, stosowany również do dezynfekcji wody pitnej

Nazwa:

SAVO Original - czyści, dezynfekuje, stosowany również do dezynfekcji wody pitnej

Producent:

BOCHEMIE

Szczegółowy opis:

Król na rynku środków czyszczących i dezynfekujących. Już od 30 lat jest wykorzystywany w gospodarstwach domowych i w sferze profesjonalnej. Jest stosowany również do dezynfekcji wody pitnej. SAVO Original usuwa chorobotwórcze zarodki, bakterie i wirusy (łącznie z HIV i HBV), glony i grzyby niższe oraz nieprzyjemne zapachy. Stosowany do dezynfekcji wody pitnej w studniach oraz wody w basenach.

Savo original czyści i dezynfekuje podłogi, meble, urządzenia kuchenne i sanitarne. Dezynfekowane przedmioty i powierzchnie mające kontakt z żywnością muszą być po 30 minutach opłukane wodą pitną.
Dozować na każdych 1 000 lit. wody pitnej 20 ml SAVO. Savo Original należy najpierw rozcieńczyć w 10 l wody (np. w wiaderku), a następnie zakraplać powierzchnię wody w studni. Po 30 min. woda jest zdezynfekowana i jednocześnie dochodzi do rozkładu substancji czynnych.

Do początkowej chloracji basenu poleca się dawkować 160 ml SAVO Original na 3m3 wody. SAVO Original najpierw rozcieńczymy w 10 l wody (np. w wiaderku) a następnie wlewamy w częściach do basenu.

Dawka utrzymująca jakość wody: Do powszechnej dezynfekcji oraz utrzymania koncentracji wolnego chloru
w basenie, poleca się stosować 80 ml SAVO Original na 3m3 wody.

Dawka szokowa: W okresie wysokich temperatur podczas pojawienia się alg lub okresie największego ruchu należy dawkować jednorazowo 240 ml SAVO Original na 3m3 wody.

Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 2531/05

Producent: BOCHEMIEOpinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012