Super Seni Plus - Pieluchomajtki przeznaczone dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu

 
Twoje Leki - Super Seni Plus - Pieluchomajtki przeznaczone dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu

Nazwa:

Super Seni Plus - Pieluchomajtki przeznaczone dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu

Producent:

Seni

Szczegółowy opis:

Super Seni Plus - Pieluchomajtki przeznaczone dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być stosowane zarówno u osób prowadzących aktywny tryb życia jak i u osób obłożnie chorych. Poprzez zastosowanie specjalnego laminatu oddychającego zamiast tradycyjnej folii izolacyjnej, skóra osoby pieluchowanej może przez cały czas swobodnie oddychać. Dzięki temu niebezpieczeństwo powstania podrażnień skóry i odparzeń zredukowane jest do minimum. Stosowanie pieluchomajtek oddychających w znacznym stopniu podnosi komfort chorego i pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Zamiast przylepców zostały zastosowane specjalne przylepcorzepy, które zapewniają pewne przytwierdzenie do materiału, jakim jest włóknina wierzchnia.

W ramach oferty pieluchomajtek oddychających Super Seni Plus dostępnych jest pięć rozmiarów:

- Extra Small
- Small
- Medium
- Large
- Extra Large

Pieluchomajtki Super Seni Plus to pieluchomajtki "nocne", czyli o podwyższonym poziomie chłonności. Mają zastosowanie wtedy, gdy konieczne są długie przerwy między kolejnymi zmianami pieluchy, np. w podróży czy w nocy. Super Seni Plus rozpoznać można po fioletowym kolorze pasków na laminacie oddychającym (por. System kolorów). Chłonność wyrobów oddychających Super Seni Plus jest równa chłonności nieoddychających pieluchomajtek Seni Standard Plus (z fioletową folią).

Bardzo istotną kwestią jest sprawa odpowiedniego doboru rozmiaru pieluchy dla każdego pacjenta. Aby wyrób zachował szczelność i nie przeciekał, musi dokładnie przylegać do ciała pacjenta zarówno w części pachwinowej, jak i w talii. Często dobierane są zbyt duże pieluchomajtki. Wynika to z błędnego przekonania, że większy rozmiar gwarantuje większe bezpieczeństwo. Nieznacznie wyższa chłonność większego rozmiaru nie przekłada się na lepsze zabezpieczenie, jeśli rozmiar pieluchy nie jest odpowiednio dobrany; wręcz przeciwnie – zbyt duży rozmiar pieluchomajtek może spowodować powstawanie wycieków.

Super Seni Plus to:

- chłonność - podwójny wkład chłonny z superabsorbentem

- dopasowanie - elastyczne ściągacze taliowe i przędza elastyczna w części pachwinowej oraz dwie pary różnej szerokości przylepcorzepów zapewniających trwałe mocowanie

- komfort - indykator wilgotności, miękka warstwa zewnętrzna (laminat oddychający)

- bezpieczeństwo - wilgoć utrzymywana jest wewnątrz, z daleka od skóry; paroprzepuszczalność laminatu redukuje powstawanie odparzeń i odleżyn; falbanki boczne zapobiegają wyciekom; brak lateksowych elementów zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych (Latex Free)

- dyskrecja - dzięki białej barwie laminatu i jego podobieństwu do materiału pieluchomajtki są niewidoczne nawet pod jasną odzieżą i nie szeleszczą; specjalna właściwość Odour Stop redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu

- czytelne oznaczenie rozmiarów: Extra Small = 0; Small = 1; Medium = 2; Large = 3; Extra Large = 4

Pieluchomajtki oddychające są doskonałe dla osób z wrażliwą skórą skłonną do podrażnień. Teraz wszystkie rozmiary Super Seni Plus zostały udoskonalone - do wkładu chłonnego została dodana specjalna włóknina rozprowadzająca EDS, dzięki której pieluchy chłoną znacznie szybciej.


Ten lek stosowany jest w leczeniu:


Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012