Seni Active - Oddychające majtki chłonne dla osób ze średnią inkontynencją.

 
Twoje Leki - Seni Active - Oddychające majtki chłonne dla osób ze średnią inkontynencją.

Nazwa:

Seni Active - Oddychające majtki chłonne dla osób ze średnią inkontynencją.

Producent:

Seni

Szczegółowy opis:

Seni Active - Oddychające majtki chłonne dla osób ze średnią inkontynencją. Stworzone z myślą o osobach aktywnych.

Podobnie jak pieluchomajtki Super Seni, majtki chłonne Seni Active to wyroby oddychające (z warstwą zewnętrzną z laminatu oddychającego), w których specjalna właściwość superabsorbentu Odour Stop redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu, a brak elementów lateksowych zapobiega powstawaniu reakcji alergicznych.

Majtki Seni Active mają falbanki boczne i elastyczną przędzę w części pachwinowej, a podwójny wkład chłonny z superabsorbentem ma anatomiczny kształt.

Główną zaletą Seni Active jest to, że przypominają zwykłą bieliznę. Biały kolor i miękkość warstwy zewnętrznej sprawiają, że majtki chłonne nie szeleszczą i nie są widoczne nawet spod jasnej odzieży. Seni Active zakłada się i, w razie potrzeby, ściąga jak zwykłą bieliznę, co daje choremu maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Przy zdejmowaniu zużytego wyrobu należy rozerwać szwy boczne, co zapewnia szybką i łatwą zmianę pieluchy.

Na tylnej stronie majtek chłonnych Seni Active znajduje się specjalny pasek z oznaczeniem rozmiaru majtek – M, L lub XL. Po użyciu majtek chłonnych należy odkleić ten pasek pociągając za kolorową końcówkę i zabezpieczyć nim zwiniętą pieluchę. Po zabezpieczeniu paskiem, zużyte majtki należy wyrzucić do kosza.

Seni Active dostępne są w trzech rozmiarach – Medium, Large i Extra Large.

Seni Active to:

- chłonność - podwójny wkład chłonny z superabsorbentem

- dopasowanie - przędza elastyczna w części pachwinowej i anatomiczny kształt wkładu chłonnego

- komfort - miękka warstwa zewnętrzna (laminat oddychający)

- bezpieczeństwo - wilgoć utrzymywana w głębi pieluchy z dala od skóry; paroprzepuszczalność laminatu redukuje powstawanie odparzeń i odleżyn; falbanki boczne zapobiegają wyciekom; brak lateksowych elementów zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych (Latex Free)

- dyskrecja - dzięki białej barwie laminatu i jego podobieństwu do tkaniny oraz dzięki podobieństwu Seni Active do zwykłej bielizny, majtki chłonne nie są widoczne nawet pod jasną odzieżą; specjalna właściwość Odour Stop redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu


Producent: Seni


Ten lek stosowany jest w leczeniu:


Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0