Warning: touch(): Unable to create file uplimg/site_pin_17627cdbffeb023c55d483e8eb272935.jpg because No such file or directory in /home/platne/miedzywodzie/public_html/twojeleki/includes/functions.php on line 50 Warning: imagejpeg(): Unable to open 'uplimg/site_pin_17627cdbffeb023c55d483e8eb272935.jpg' for writing: No such file or directory in /home/platne/miedzywodzie/public_html/twojeleki/includes/functions.php on line 51 TWOJELEKI.PL - MAXIVISION
 

MAXIVISION

 
Twoje Leki - MAXIVISION

Nazwa:

MAXIVISION

Producent:

ASA

Szczegółowy opis:

Maxivision to naturalny przeparat w kapsułkach, którego składniki współdziałają ze sobą pomagając utrzymać nasze oczy w dobrej kondycji i zachować dobry wzrok na długie lata. Obok beta-karotenu oraz wyciągu z borówki czernicy zawiera bardzo wysoką dawkę luteiny, substancji niezwykle ważnej w profilaktyce schorzeń oka. Luteina - wzmacnia barierę ochronną siatkówki oka, a w szczególności chroni wrażliwe na promieniowanie słoneczne, komórki w plamce żółtej. Pomaga zapobiegać tzw. zwyrodnieniu plamki żółtej AMD związanemu z wiekiem, choroby która jest najczęstszą przyczyną ślepoty u starszej osób. czynnych.

Wskazania: Suplementacja diety, w szczególności osób: pracujących przy komputerze, spędzających wiele godzin za kierownicą, z zaburzeniami widzenia o zmierzchu, pracujących w złym oświetleniu.

Dawkowanie:

Doustnie 1 kapsułka na dzień. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu na lepszą dostępność substancji.

Producent: ASA


Ten lek stosowany jest w leczeniu:


Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna