Ciśnieniomierz naramienny Tensoval 174 comfort

 
Twoje Leki - Ciśnieniomierz naramienny Tensoval 174 comfort

Nazwa:

Ciśnieniomierz naramienny Tensoval 174 comfort

Producent:

Paul Hartmann Polska sp. z o.o.

Szczegółowy opis:

Zastosowanie
Do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu.

Charakterystyka
- możliwość zapisania wartości pomiarów dla dwóch osób;
- zapis w pamięci 2 x 30 wyników pomiarów i obliczanie ich wartości średniej, łącznie z datą i godziną pomiaru;
- prostota obsługi dzięki dużemu rozmiarowi wyświetlacza cyfrowego;
- dokładność pomiarów ciśnienia tętniczego i częstości tętna z funkcją Fuzzy Logic;
- wygodny, uformowany mankiet dla ramienia o obwodzie 22 - 32 cm;
- dla ramienia o większym obwodzie 32 - 42 cm dostępna wersja Tensoval comfort large;
- idealne przechowywanie aparatu dzięki praktycznemu etui na wyposażeniu;
- gwarantowane 2000 pomiarów przy zastosowaniu baterii Energizer;
- zatwierdzony klinicznie;
- 3 lata gwarancji.

Ciśnieniomierz naramienny Tensoval® comfort w roku 2009 zajął I miejsce w kategorii "Aparaty do pomiaru ciśnienia krwi" w ankiecie organizowanej przez "Świat farmacji - Produkty Roku 2009", Wydawnictwo Apteka. Badanie zostało przeprowadzone losowo pośród ok. 450 aptek z całej Polski, na pytanie: „Który produkt OTC będą Państwo najczęściej polecali swoim Pacjentom w roku 2009?” większość farmaceutów wskazało: Tensoval® comfort spośród produktów w grupie „Aparaty do pomiaru ciśnienia krwi”

„Świat farmacji” - magazyn dla farmaceutów i personelu medycznego po raz szósty przyznał tytuły „Produkt Roku” wybranym przez aptekarzy lekom OTC, wyrobom medycznym, kosmetykom aptecznym oraz suplementom diety. Nagrody zostały wręczone podczas gali 23 kwietnia 2009 we wrocławskim hotelu Radisson SAS. Tytuł „Produkt Roku” nadawany jest raz w roku na podstawie ankiety przeprowadzanej wśród aptekarzy przez Wydawnictwo Apteka. Na pytanie: „Który produkt OTC będą Państwo najczęściej polecali swoim Pacjentom w roku 2009?” większość farmaceutów wskazało: Tensoval comfort spośród produktów w grupie „Aparaty do pomiaru ciśnienia krwi”. Dlatego też produkt Tensoval® comfort został uznany Produktem Roku 2009. Przyznawanie tego tytułu ma na celu wyróżnienie leków i suplementów, które cieszą się zaufaniem farmaceutów, na co dzień pracujących w aptece i polecających je pacjentom. Wydanie „Świat Farmacji” – Podręcznika najczęściej polecanych produktów OTC" dostępne jest od maja 2009 w aptekach w całej Polsce.

Pomiar temperatury ciała i ciśnienia krwi są dwoma najczęstszymi czynnościami diagnostycznymi. Wyniki tych pomiarów dostarczają ważnych informacji, które mogą decydować o konieczności podjęcia leczenia. W związku z tym, sprzęt pomiarowy taki jak termometry czy ciśnieniomierze powinien być wiarygodny. Wynika to z faktu, iż wykonywanie wyżej wspomnianych pomiarów jest konieczne również w domu. Możesz polegać na sprzęcie diagnostycznym firmy Hartmann. Wysoką jakość produktów gwarantują marki Tensoval dla ciśnieniomierzy oraz Thermoval dla termometrów elektronicznych.

Producent: Paul Hartmann Polska sp. z o.o.Opinie i komentarze internautów

Nie dodano jeszcze opinii ani komentarzy.

 
Twoje imię
Tutaj wpisz swoją opinię, komentarz
Wpisz w okienku PIN:  
 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012