Aktualności - Artykuły - Publikacje

 • 4 Edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla najlepszych placówek i produktów medycznych w Polsce.

  29.10.2015

  4 Edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla najlepszych placówek i produktów medycznych w Polsce.


  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza IV edycję Ogólnopolskiego Programu Zdrowie, Medycyna i Farmacja Roku 2015. Kandydaturę można potwierdzać do dnia 11 grudnia 2015 r.  Program adresowany jest do branży medycznej w całej Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych w kraju placówek oraz produktów medycznych, spełniających najwyższe standardy jakości. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

  Tegoroczna edycja konkursu została ogłoszona w kategoriach:

  - Centrum Medyczne Roku 2015,
  - Klinika Roku 2015,
  - Medycyna Estetyczna Roku 2015,
  - Placówka Stomatologiczna Roku 2015,
  - Przychodnia Roku 2015,
  - Sprzęt Medyczny Roku 2015,
  - Sprzęt Rehabilitacyjny Roku 2015.


  Do konkursu placówki mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu. Podobne zasady obowiązują w przypadku zgłoszeń do kategorii produktowych.

  Placówki medyczne nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji, z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: kompleksowość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych metod, prestiż oraz dynamika rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań pacjentów.
  W przypadku sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz suplementów diety oceniane będą aspekty jakościowe oraz funkcjonalne zgłoszonych produktów.

  Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

  Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

 

wstecz | strona główna


TwojeLeki.pl - katalog leków i chorób online.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012